Polityka prywatności

Niniejsza polityka prywatności wyjaśnia, w jaki sposób nasza organizacja wykorzystuje dane osobowe, które zbieramy od Ciebie kiedy korzystasz z naszej strony internetowej.
Bonusgame2021 jest darmową platformą gier online, gdzie gracz może grać i wygrywać bez żadnego ryzyka. Jest to prosty portal umożliwiający dostęp do gier społecznościowych za darmo i grę z przyjaciółmi. Pamiętaj, że wygrana w tych grach nie oznacza, że będziesz miał jakiekolwiek przyszłe wygrane. Jest to Ważne jest, abyś o tym pamiętał, ponieważ Twoje szczęście zależy od wielu czynników. Baw się dobrze i graj tak często jak tylko chcesz.

Marketing

W każdej chwili masz prawo do zaprzestania kontaktowania się z Tobą przez Bonusgame2021 w celach marketingowych.
Bonusgame2021 chciałby wysłać Ci informacje o naszych produktach i usługach, które naszym zdaniem które naszym zdaniem mogą Ci się spodobać, jak również o produktach i usługach naszych partnerów.
Jeśli wyraziłeś zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, zawsze możesz z nich zrezygnować w późniejszym terminie.
Jeśli nie chcesz, aby kontaktowano się z Tobą w celach marketingowych, skontaktuj się z nami.

Jakie są Twoje prawa w zakresie ochrony danych osobowych?

.

Bonusgame2021 chciałby się upewnić, że jesteś w pełni świadomy wszystkich swoich praw do ochrony danych osobowych. Każdy użytkownik ma prawo do następujących rzeczy:
Prawo dostępu - Użytkownik ma prawo zażądać od Bonusgame2021 kopii swoich danych osobowych. danych osobowych.
Prawo do sprostowania - Użytkownik ma prawo zażądać od Bonusgame2021 poprawienia informacji, które uważa za niedokładne. informacji, które według użytkownika są niedokładne. Użytkownik ma również prawo zażądać od nas uzupełnienia informacji, które Twoim zdaniem są niekompletne.
Prawo do usunięcia danych - Użytkownik ma prawo zażądać od Bonusgame2021 usunięcia swoich danych osobowych, pod pewnymi warunkami.
Prawo do ograniczenia przetwarzania - Mają Państwo prawo zażądać, aby Bonusgame2021 ograniczył przetwarzanie Twoich danych osobowych, pod pewnymi warunkami.
Prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania - Mają Państwo prawo do sprzeciwu wobec Bonusgame2021 przetwarzaniu Twoich danych osobowych, pod pewnymi warunkami.
Prawo do przenoszenia danych - Mają Państwo prawo zażądać, aby Bonusgame2021 przekazał zebrane przez nas dane do innej organizacji lub bezpośrednio do użytkownika, pod pewnymi warunkami. warunków.

Zmiany w naszej polityce prywatności

Bonusgame2021 regularnie kontroluje swoją politykę prywatności i umieszcza wszelkie aktualizacje na tej stronie internetowej. stronie.

Disclaimer

STRONA INTERNETOWA Z GRAMI SPOŁECZNOŚCIOWYMI JEST PLATFORMĄ PRZEZNACZONĄ WYŁĄCZNIE DO ZABAWY.GRY SĄ DOSTĘPNE DLA ODBIORCÓW POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA. GRACZE POWINNI BYĆ RÓWNIEŻ ŚWIADOMI, ŻE ALGORYTMY GIER NA STRONIE INTERNETOWEJ SĄ CAŁKOWICIE RÓŻNE OD ICH RZECZYWISTYCH ALTERNATYW. PRAWDOPODOBIEŃSTWO WYGRANEJ W JAKIEJKOLWIEK GRZE SPOŁECZNOŚCIOWEJ W GRACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH NA TEJ STRONIE NIE MOŻE BYĆ UZNANE ZA TAKIE SAMO JAK WYGRANA W PRAWDZIWYCH GRACH. CIESZ SIĘ GRĄ GRY I NIE STRESUJ SIĘ, TYLKO BAW SIĘ DOBRZE.